ساعات کاری : 09:00 تا 17:00 عصر

ایران – خراسان رضوی – مشهد – میدان حافظ – بزرگ بازار اطلس

05133861843

راهکار یکپارچه شرکت های ساختمانی و مجتمع های چند منظوره رصد

حرفه‌ای‌ترین ارائه دهنده راهکارهای
مدیریت مجتمع های چند منظوره در ایران

رصد نرم افزاری متناسب با کسب و کار شما

هرآنچه به عنوان یک نرم افزار حرفه ای انتظار دارید فراهم آورده ایم

نرم افزار مدیریت مجتمع رصد در قالب یک سامانه آنلاین (بدون نیاز به نصب نرم افزار روی کامپیوتر) به شما این امکان را می دهد تا در هر زمان و از هر مکان، تنها با استفاده از اینترنت، مدیریت مجتمع خود را انجام دهید نرم افزار مدیریت مجتمع رصد تنها راهکار تخصصی صنعت ساختمان و مدیریت مجتمع های چند منظوره در ایران می باشد

رصد در یک نگاه

با گسترش روزافزون استفاده از اینترنت و تلفن های هوشمند، مدیریت ساختمان همانند دیگر عرصه های زندگی، به سمت استفاده بیشتر از تکنولوژی رفته است. دیگر امروزه مدیریت ساختمان ها کاری ساده نیست.
وقتی تعداد واحد های مجتمع از عدد انگشتان دست بیشتر می شود نیاز به اخذ تصمیمات مهمتری در مدیریت مجتمع و دقت و برنامه ریزی بیشتری را می طلبد. با توجه به عدم وجود نرم افزار مناسب در زمینه مدیریت مجتمع های چند منظوره، ایده طراحی نرم افزار تخصصی مدیریت مجتمع های چند منظوره رصد در اواسط سال ۱۳۸۳ ارائه و پس از طراحی و مشاوره با گروه خبرگان این صنعت اولین نگارش نرم افزار رصد در همان سال تولید و به بازار ارائه گردید.
با توجه به استقبال مجتمع ها از این نرم افزار ما روند رو به رشد فعالیت خود را بر اساس ارائه خدمات پس از فروش و توسعه و بهبود نرم افزار پایه گذاری نمودیم و توانستیم در سال ۱۳۸۹ با ثبت شـرکت پـژوهـشی مهنـدسی نـوآوران پـردازش (سـهامـی خـاص) و راه اندازی واحد تولید و پشتیبانی منسجم، جذب وآموزش پرسنل تخصصی و اعمال تغییرات مورد نیاز مجتمع ها در محصول خود، نقطه عطفی را ایجاد نمائیم.

خدمات پس از فروش (استقرار، آموزش، پشتیبانی)
سابقه و تجربه موفق در استقرار سیستم ها
سفارشی سازی سیستم ها بر اساس نیاز مشتری
کاربری تحت وب
بهره گیری از نظام یکپارچه سیستم مدیریت منابع سازمانی
بهره گیری از هوش تجاری BI (Business Intelligence)
بهره گیری از سیستم مدیریت فرآیندی BPMS
محیط کاربری زیبا و سهولت کار با نرم افزار

اغلب مدیران و کارشناسان سازمان ها و مجتمع ها

روزانه با مشکلات مختلفی روبرو هستند. مشکلاتی مثل

1- عدم مدیریت امکانات و دارایی ها، ناهماهنگی بین واحدها، سلیقه ای عمل نمودن در موضوعات مختلف ، دوباره کاری ها، ثبت اسناد به روش های سنتی، بکارگیری نرم افزار های غیر تخصصی و جزیره ای و خطاهای انسانی که برای حل آنها اغلب به چالش های جدی و زمانبری برخورد می کنند.
۲- رصد به شما کمک میکند تا در هر زمان و هر جایی که هستید بدون وابستگی به اشخاص و به صورت آنلاین و لحظه ای اطلاعات و گزارشات دقیقی از وضعیت بخش های مختلف سازمان یا مجتمعتان داشته باشید.
۳- رصد بهترین قواعد، آئین نامه ها، دستور العمل ها و ایده آل ترین روش های اقدام رو به واسطه تجارب موفقی که کسب نموده به شما ارائه می دهد.
۴- با رصد دیگر قائل به فرد نیستید و نباید نگران جابجایی افراد، پرسنل ، مدیران و یا جدایی آنها به هر دلیلی و قطع همکاری آنها باشید.
۵- با رصد نظارت به کلیه عملیات جاری سازمان افزایش پیدا میکند و به راحتی می توانید از تمام ابعاد سازمان یا مجتمع اطلاع پیدا نمائید.
۶- با رصد بدون احتیاج به چندین و چند نرم افزار می توانید به کلیه کارها نظارت داشته باشید، برای انجام کارها زمان مشخص نمایید، به صورت دایم روند پیشرفت رو رصد کنید و در صورت به تعویق افتادن اونها علت رو جویا شوید .
۷- با رصد دیگر نباید نگران از بین رفتن و یا دست کاری عمدی و یا سهوی اطلاعات مهم و بازیابی آنها باشید.
۸- در روش های سنتی چون اطلاعات بصورت یکپارچه نیستند و هر فرد یا واحدی به صورت انفرادی این اطلاعات را به صورت سلیقه ای تهیه ُ تنظیم و یا اصلاح می نماید، عملا شاهد موازی کاری و دوباره کاری های متعددی هستیم .
۹- با رصد تمامی اطلاعات را به صورت یکپارچه دارید، هر اطلاعات تنها و تنها یکبار وارد نرم افزار شده و در صورت نیاز به تغییر یا اصلاح با هماهنگی مدیران ، بصورت یکپارچه برای همه اعمال و اعلام میشود و این باعث صرفه جویی در وقت و هزینه خواهد شد.
۱۰- با رصد سرعت و کیفیت پاسخگویی به مدیران، مشتریان و همه ی ذی نفعان بالا رفته و اشتباهات در حین کار کاهش پیدا میکند.
۱۱- با رصد مدیریت بهینه منابع و دارایی ها با حداقل نیروی انسانی و امکان بهره گیری از نرم افزار در فضا ها و مکان های مختلف جغرافیایی فراهم میشود.

ویدیوهایی آموزشی در خصوص راهکار یکپارچه مدیریت مجتمع تجاری و مراکز خرید رصد

برخی از مجتمع هایی که از نرم افزار یکپارچه مدیریت مجتمع و مراکز خرید رصد استفاده می کنند

اطلاعات بیشتر