ساعات کاری : 09:00 تا 17:00 عصر

ایران – خراسان رضوی – مشهد – میدان حافظ – بزرگ بازار اطلس

05133865807

تجارت الکترونیک

راحتی_صرفه جویی در زمان_مقایسه آسان_ کوپن های تخفیف_افزایش فروش_ارتباط با مشتریان_دسترسی ۲۴ ساعته_ پرداخت راحت_حریم خصوصی و .. از مزایای دنیای تجارت ااکترونیک است.

e commerce heder e1547017853777 300x300 - تجارت الکترونیک

احتمالا شما هم مثل اغلب افراد جامعه در طول روز و یا حتی شب، زمان زیادی را برای کار و فعالیت های مختلف صرف میکنید و شاید بارها و بارها حتی زمانی برای پخت و پز، خرید خانه ، خرید پوشاک فرزندان، ثبتنام دانشگاه، نقل و انتقالات حساب های مالی و حتی زمان کافی برای خرید مواد اولیه مصرفی خانواده را هم نداشته باشید. اینجاست که نقش تجارت الکترونیک اهمیت خود را به خوبی نشان داده و در واقع کمک میکند تا از طریق اینترنت و دنیای مجازی با پلتفرم های مختلف مانند کامپیوتر ، لب تاب، تلفن همراه و … با مراکز خرید و فروش، بانک ها، رستوران و حتی فروشگاه نزدیک منزلتان ارتباط برقرار کرده و سفارشات خود را در کمترین زمان ثبت و درب منزل تحویل بگیرید .

اقدامی هوشمندانه

کسب و کارهای موفق امروزی تمرکز خود را از حوزه تبلیغات و بازاریابی محیطی مانند : روزنامه ، تراکت ، مجلات و … کاهش داده و به سمت دنیای مجازی ، اینترنت و رسانه های آنلاین سوق میدهند . تجارت الکترونیک در حقیقت تلنگری بزرگ در دنیای صنعت خرده فروشی و شیو ه های مختلف پرداخت آنلاین می باشد.

در کنارتان هستیم

ما در نوآوران پردازش بواسطه تجربه یک دهه فعالیت در عرصه کسب وکارهای مختلف و مراکز خرید و نیز حضور در بطن تغییرات مختلف بازاریابی و تبلیغات، آماده ایم تا برای ورود کسب وکار شما به دنیای دیجیتال و سفارش و فروش های اینترنتی، راهکار خاص شما را معرفی و پیشنهاد دهیم.

درباره پروژه تان به ما بگویید

شما هم میتوانید با ورود به دنیای تجارت الکترونیک و خصوصی سازی کسب و کار خود با ویژگی های جذاب آن ، قدم به قدم به رونق سازمانتان کمک کنید.

    نظرات مشتریان

    ‫0/5 ‫(0 نظر)