ساعات کاری : 09:00 تا 17:00 عصر

ایران – خراسان رضوی – مشهد – میدان حافظ – بزرگ بازار اطلس

05133865807

Office 2 - درباره ما

درباره شرکت نوآوران پردازش

نرم افزار مدیریت مجتمع رصد توسط بنیانگذار شرکت، تولید شده و آغاز به کار کرد. سپس در سال ۱۳۹۱ و با اندیشه ارائه خدمات نرم‌افزاری مخصوص شرکت های هولدینگ ، ساختمانی و انبوه ساز و مجتمع های چند منظوره شرکت فناوری اطلاعات نوآوران پردازش را به صورت رسمی شماره ثبت ۴۱۵۸۰ ثبت گردید و نقش جدی تری را در بازار رقابت به عهده گرفت.

نرم افزار رصد هم اکنون  در اختیار طیف وسیعی از مشتریان قرار دارد و هر روز شاهد افزایش کمی و رشد کیفی خانواده بزرگ رصد هستیم. نسخه های  شرکت های هولدینگ ، شرکت های ساختمانی و انبوه ساز و نرم افزار های مدیریت مجتمع های چند منظوره جز سبد محصولات متنوع مجموعه ما هستند.

فناوری اطلاعات نوآوران پردازش با تلاش هایی از این دست، توانسته رضایتمندی درصد قابل توجهی از مشتریان خود را جلب نماید. در همین راستا در طی بیش از یک دهه فعالیت، رصد در جشنواره ها و همایش های گوناگونی توان خود را در معرض داوری ذی نفعان خود قرار داده است.

گواهینامه های رصد

Shaparak 150x150 - درباره ما
39537 orig - درباره ما
vezarat samt - درباره ما
nezam senfi - درباره ما
anformatik - درباره ما

ماموریت نوآوران پردازش

شرکت فناوری اطلاعات نوآوران پردازش، همواره در تلاش است با بهره گیری از نیروهای خلاق، جوان و ارزش آفرین و با استفاده از آخرین فناوری های روز نرم افزاری و سخت افزاری و بر پایه خواسته های اکنون و آینده مشتریان اقدام به تولید نرم افزارها و ارائه خدمات مورد نیاز بازار و مشتریان نماید.

وجود مشتری راضی و همچنین افتخارات متعدد کسب شده در حوزه های مختلف مهر تاییدی بر درستی مسیر طی شده و نویدی بر روشنی راه آینده است.

  • gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - درباره ما۰۵۱۳۳۸۶۵۸۰۷
  • gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - درباره ما www.npat.ir
  • gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - درباره ما ایران، خراسان رضوی، مشهد، میدان حافظ، نبش کوشش ۳۹، بزرگ بازار اطلس، طبقه J واحد ۱۲۴
  • gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - درباره ماinfo@npat.ir
‫5/5 ‫(1 نظر)