ساعات کاری : 09:00 تا 17:00 عصر

ایران – خراسان رضوی – مشهد – میدان حافظ – بزرگ بازار اطلس

05133865807

قویترین سیستم فایلینگ ویژه مشاورین و آژانس های املاک

maskanfile 300x300 - راهکار آنلاین معاملات املاک (مسکن فایل)

هدف ما در مسکن فایل ایجاد سهولت و ارائه خدمات منحصر به فرد ویژه مشاورین املاک بوده و سعی می کنیم که با ایجاد بازار آنلاین معاملات املاک از طریق مشاورین املاک سریع‌تر و راحت‌تر به سرانجام رسیده و با در اختیار قراردادن آخرین فایل هایی که در تمام طول شبانه روز در سایت‌های دیوار، شیپور، روزنامه ها و … قرار داده می شود توسط کارشناسان متخصص پایش و به کمک الگوریتم های خود آن دسته از آگهی هایی را که مالکان به صورت شخصی در این سایت ها ثبت می کنند را شناسایی و برای مشاورین املاک ارسال نماییم. این فرآیند با دقت بسیار بالایی در حال انجام است.

* توجه * * توجه *
مشاورین املاک با استفاده از این سرویس دیگر نیاز به بررسی لحظه به لحظه سایت‌های مختلف برای یافتن آگهی شخصی در بین هزاران آگهی را ندارند چرا که کارشناسان ما به طور ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته در حال بررسی انبوه آگهی های ثبت شده و شناسایی آگهی های شخصی می‌باشند .
به روز بودناطلاعات به روز مسکن که مستقیما توسط کاربران سامانه مسکن فایل (و نه اطلاعات کپی سیستم های دیگر و نه واسطه ها ) هرروزه از طریق اینترنت به این سیستم وارد می گردند
کیفیت اطلاعاتاجتناب از فدا کردن کیفیت فایل ها در برابر کمیت (عدم ادعای ارائه روزانه صدها فایل تکراری و با آدرسی دهی از مسیر های متفاوت و به اسم واسطه های مختلف ، و همچنین طبقات مختلف یک ملک به عنوان فایل های مجزا و املاکی که قبلا اجاره و یا فروش رفته اند
راهکارهای مختلفارائه گزینه جدید معاوضه جهت املاکی که قابل تهاترمی باشند .
سرعتسرعت و دقت بالای سیستم جستجو (ساختار بانک اطلاعاتی مسکن فایل برمبنای جدیدترین متدهای تکنولوژی اطلاعات ساخته شده و باعث شده موتور جستجوی مسکن فایل ، قویترین موتور جستجوی املاک و مستغلات باشد
سهولت در استفادهسادگی استفاده از نرم افزار و اجتناب از گذاشتن جزئیاتی که هرگز کسی از آن استفاده نمی کند ! (به گونه ای که کاربر یا مشاور به سادگی و با استفاده از راهنمای خود سیستم فایلینگ قادر به استفاده از آن خواهد بود)
پشتیبانی خدماتارائه پشتیبانی بسیار کارآمد و همیشگی .
کاهش هزینه هاعدم نیاز به اینترنت سرعت بالا ( حتی با استفاده از یک خط تلفن )

من مشاور املاک هستم، چگونه می توانم عضو این سرویس شوم؟

شما می توانید از طریق عضویت در وب سایت مسکن فایل و یا تماس با شماره تلفنی 05133861843 نسبت به عضویت در این سامانه اقدام نمائید.


‫3.7/5


‏‫(3 نظر)‬

هزینه استفاده از سرویس چقدر است و نحوه پرداخت آن چگونه است؟

هزینه استفاده از این سرویس برای تمام مشاورانی که اولین بار عضو سرویس می‌شوند برای 30 روز اول رایگان می‌باشد؛ تا ضمن آشنایی با عملکرد سرویس، استفاده کامل از آن را تجربه کنند. شما می‌توانید پس از استفاده 30 روز اول به صورت رایگان، در صورت رضایت جهت خرید اشتراک ماهیانه  و یا اشتراک سه ماهه با ۱۰ درصد تخفیف اقدام نمایید.


‫3.7/5


‏‫(3 نظر)‬

نحوه پرداخت حق اشتراک به چه صورت می باشد؟

به منظور ایجاد سهولت و امنیت در پرداخت، امکان پرداخت الکترونیک از طریق درگاه امن بانک و یا انتقال وجه به شماره کارت شرکت برای شما مهیا شده است.


‫3.7/5


‏‫(3 نظر)‬

از زمان پرداخت فعال شدن اشتراک و ارسال کامل فایل ها چقدر طول می کشد؟

اگر پرداخت شما به صورت موفق انجام شده باشد سیستم به شما یک شماره پیگیری می دهد. این شماره را نزد خود نگه دارید. به طور معمول فرایند بررسی و تایید پرداخت حداکثر ۱۲ ساعت زمان می برد (در بسیاری از اوقات این زمان کمتر از ۱ ساعت می باشد). پس از آن اشتراک شما به صورت کامل فعال خواهد شد.


‫3.7/5


‏‫(3 نظر)‬
faq 1 300x186 - راهکار آنلاین معاملات املاک (مسکن فایل)
‫3.7/5 ‏‫(3 نظر)‬