ساعات کاری : 09:00 تا 17:00 عصر

ایران – خراسان رضوی – مشهد – میدان حافظ – بزرگ بازار اطلس

05133865807

تولید نرم افزارهای تخصصی و سازمانی خود را به ما بسپارید.

طراحی و تولید نرم افزار

شرکت نوآوران پردازش با بهره مندی از نیروهای متخصص، مجرب و کارآزموده خود در زمینه برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای مختلف تحت وب و سیستم عامل های android و ios، همواره آمادست تا با مشاوره به مشتریان و علاقه مندان در این زمینه، نیازهای نرم افزاری سازمان آنها را سنجیده و نرم افزاری مطابق با نیازهای شما طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی کند .بدیهی است که نرم افزارهایی که از قابلیت هایی مانند مدیریت اطلاعات و اسناد، گردش اطلاعات، ارتباط با مشتریان و مصرف کنندگان، اطلاع رسانی، زمانبندی، گزارش گیری، نمودارهای آماری و... برخوردا است، علاوه بر مدیریت بهتر فعالیت اقتصادی و مجموعه شما، به کاهش هزینه ها کمک خواهد کرد و با افزایش کیفیتِ ارائه خدمات، موجب رضایت مندی مشتریان خواهد شد.
پس اگر نرم افزار مناسبی برای کسب و کار خود پیدا نکردید و یا ایده خوبی برای تولید یک نرم افزار داشتید به ما مراجعه کنید تا با همکاری هم نرم افزاری مطابق با نیازهای شما طراحی و تولید کنیم.

تحویل نرم افزار

در مرحله آخر، تمامی زیرسیستم های مربوطه پس از تایید سفارش دهنده، آماده و تحویل داده میشود در این مرحله نرم افزار کاملا قابل استفاده و آماده ارائه به بازار و بهره برداری است .

مرحله اجرا

پس از تحویل اولیه نرم افزار ،کارشناسان طراحی و تولید نرم افزار در بازه زمانی ۳ ماهه به بررسی عملکرد و رفع عیوب احتمالی می پردازند و تمامی احتمالات بروز خطا در نرم افزار بررسی و رفع میشود.

تست های دوره ای

پس از برنامه نویسی و طراحی، نرم افزار در مراحل مختلف و با حضور سفارش دهندگان، تست های نهایی مرحله اول آماده سازی را انجام داده و نرم افزار را برای استفاده در اختیار سفارش دهنده می دهند.

social media s inner 1 - راهکار های موبایل

صرفه جویی در وقت و هزینه

تیم متخصص تولید نرم افزار ما با بهره گیری از کارشناسان مجرب و با تجربه ، سفارشات برنامه نویسی و تولید نرم افزار شما را در کمترین زمان ممکن و با هزینه تمام شده بسیار پایین، آماده و ارائه می نمایند .

دریافت آنالیز رایگان
15سال تجربه
425مشتری موفق
57طراحی سایت
135تولید اپلیکیشن

نمونه اپلیکیشن های تولید شده

اگر ایده ای برای تولید اپلیکیشنی جدید دارید، میتوانید روی تیم حرفه ای ما حساب کنید .

اگر زمان برایتان اهمیت دارد، با ما تماس بگیرید.
منتظرتان هستیم : (۳۳۸۶۱۸۴۳-۰۵۱)

    نظرات مشتریان ما

    ‫0/5 ‫(0 نظر)