ساعات کاری : 09:00 تا 17:00 عصر

ایران – خراسان رضوی – مشهد – میدان حافظ – بزرگ بازار اطلس

05133861843

تولید نرم افزارهای تخصصی و سازمانی خود را به ما بسپارید.

طراحی و تولید نرم افزار

شرکت نوآوران پردازش با بهره مندی از نیروهای متخصص، مجرب و کارآزموده خود در زمینه برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای مختلف تحت وب و سیستم عامل های android و ios، همواره آمادست تا با مشاوره به مشتریان و علاقه مندان در این زمینه، نیازهای نرم افزاری سازمان آنها را سنجیده و نرم افزاری مطابق با نیازهای شما طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی کند .بدیهی است که نرم افزارهایی که از قابلیت هایی مانند مدیریت اطلاعات و اسناد، گردش اطلاعات، ارتباط با مشتریان و مصرف کنندگان، اطلاع رسانی، زمانبندی، گزارش گیری، نمودارهای آماری و... برخوردا است، علاوه بر مدیریت بهتر فعالیت اقتصادی و مجموعه شما، به کاهش هزینه ها کمک خواهد کرد و با افزایش کیفیتِ ارائه خدمات، موجب رضایت مندی مشتریان خواهد شد.
پس اگر نرم افزار مناسبی برای کسب و کار خود پیدا نکردید و یا ایده خوبی برای تولید یک نرم افزار داشتید به ما مراجعه کنید تا با همکاری هم نرم افزاری مطابق با نیازهای شما طراحی و تولید کنیم.

تحویل نرم افزار

در مرحله آخر، تمامی زیرسیستم های مربوطه پس از تایید سفارش دهنده، آماده و تحویل داده میشود در این مرحله نرم افزار کاملا قابل استفاده و آماده ارائه به بازار و بهره برداری است .

مرحله اجرا

پس از تحویل اولیه نرم افزار ،کارشناسان طراحی و تولید نرم افزار در بازه زمانی 3 ماهه به بررسی عملکرد و رفع عیوب احتمالی می پردازند و تمامی احتمالات بروز خطا در نرم افزار بررسی و رفع میشود.

تست های دوره ای

پس از برنامه نویسی و طراحی، نرم افزار در مراحل مختلف و با حضور سفارش دهندگان، تست های نهایی مرحله اول آماده سازی را انجام داده و نرم افزار را برای استفاده در اختیار سفارش دهنده می دهند.

صرفه جویی در وقت و هزینه

تیم متخصص تولید نرم افزار ما با بهره گیری از کارشناسان مجرب و با تجربه ، سفارشات برنامه نویسی و تولید نرم افزار شما را در کمترین زمان ممکن و با هزینه تمام شده بسیار پایین، آماده و ارائه می نمایند .

دریافت آنالیز رایگان
15سال تجربه
425مشتری موفق
57طراحی سایت
135تولید اپلیکیشن

اگر ایده ای برای تولید اپلیکیشنی جدید دارید، میتوانید روی تیم حرفه ای ما حساب کنید .

اگر زمان برایتان اهمیت دارد، با ما تماس بگیرید.
منتظرتان هستیم : (33861843-051)

    نظرات مشتریان ما