ساعات کاری : 09:00 تا 17:00 عصر

ایران – خراسان رضوی – مشهد – میدان حافظ – بزرگ بازار اطلس

05133865807

rasadMallManagment - نرم افزار مسکن شارژ (اکسپرس)

شما به یک نرم افزار عالی برای مدیریت مجتمع های نیاز دارید

به منظور شناخت بهتر نرم‌افزار مدیریت مجتمع مسکن شارژ و آشنایی با قابلیت‌ها و توانمندی‌های آن لازم دانستیم فضایی را ایجاد کنیم تا به صورت رایگان بتونید از نرم افزار استفاده کنید.

rasadMallManagment - نرم افزار مسکن شارژ (اکسپرس)

شما به یک نرم افزار عالی برای مدیریت مجتمع نیاز دارید

به منظور شناخت بهتر نرم‌افزار مدیریت مجتمع مسکن شارژ و آشنایی با قابلیت‌ها و توانمندی‌های آن لازم دانستیم فضایی را ایجاد کنیم تا به صورت رایگان بتونید از آن استفاده کنید

دموی نرم افزار

نرم افزار مدیریت مجتمع مسکن شارژ

اگر شما مدیر یک مجتمع یا ساختمان هستید یا مدیریت بخشی از یک مچتمع رو بر عهده دارید، باید نرم افزار مسکن شارژ رو امتحان کنید.داشتن یک نرم افزار خوب که بتونه تمامی بخش ها رو مدیریت کنه برای افزایش بهره وری و راحت تر بگیم برای بقاء هر مجتمع لازمه.

settingup - نرم افزار مسکن شارژ (اکسپرس)

راه اندازی سریع

شروع به کار با نرم افزار مدیریت مجتمع رصد خیلی آسونه، شما می تونید رصد رو ظرف مدت چند روز راه اندازی کنید.

Efficiency - نرم افزار مسکن شارژ (اکسپرس)

افزایش بهره وری

نرم افزار مدیریت مجتمع رصد فرآیند های کاری شما رو بهینه میکنه و با اتوماسیون کارها موجب افزایش راندمان تیم شما میشه.

easy - نرم افزار مسکن شارژ (اکسپرس)

آسان و دلچسب

طراحی ساده، چابکی و واسط کاربری حرفه ای موجب میشه که از کار کردن با نرم افزار مدیریت مجتمع رصد لذت ببرید.

یک نرم افزار مدیریت مجتمع خوب به شما قدرت میده، موجب افزایش راندمان و بهره وری شما میشه و باعث شفافیت کلیه ذی تفعان میشه . شما برای رقابت در کسب و کار خود به یک نرم افزار مدیریت مجتمع پ نیاز دارید. ببینید چرا ما نرم افزار مدیریت مجتمع مسکن شارژ رو به شما پیشنهاد می کنیم.

mallmanagment titlepic2 - نرم افزار مسکن شارژ (اکسپرس)

ویدیوهای معرفی نرم افزار مدیریت مجتمع رصد

چرا نرم افزار مدیریت مجتمع مسکن شارژ را انتخاب کنیم؟!

محاسبه و اعلام آسان شارژ به ساکنین و مستقرین

مسکن شارژ نرم افزاری حرفه ای در محاسبه دقیق و تسهیم شارژ واحدها ( در مدل های مختلف بر اساس نفرات، متراژ و پارکینگ) می‌باشد. همچنین اطلاع رسانی آنی ساکنین و مستقرین از شارژهای محاسبه شده به‌وسیله نوتیفیکیشن و پیامک از دیگر امکانات مسکن شارژ میباشد که قسمت اعظم کارهای مدیر ساختمان  را در موضوع مدیریت ساختمان که بصورت دستی و سنتی انجام میشده را کاهش میدهد. ضمن اینکه بعد از پرداخت شارژ توسط ساکنین و یا مستقرین سیستم بصورت اتوماتیک نسبت به تسویه و ثبت آن اقدام کرده و نیازی به بایگانی و نگهداشت مستندات پرداختی ساکنین – ثبت در اکسل یا نرم افزار حسابداری و یادداشت سررسید توسط مدیر نمی‌باشد.

1 1 - نرم افزار مسکن شارژ (اکسپرس)
rasadcharj - نرم افزار مسکن شارژ (اکسپرس)
2 1 - نرم افزار مسکن شارژ (اکسپرس)
Customer satisfaction - نرم افزار مسکن شارژ (اکسپرس)

رضایتمندی مشتریان

ما در نرم افزار مسکن شارژ با استفاده از ابزار های به روز و قدرتمند مانند CRM و VOIP با ثبت و بررسی نظرات و سوالات مشتریان توانسته ایم رضایت ایشان را در حد بالایی جلب کنیم و در نظر داریم با توسعه و آموزش تیم فروش و پشتیبانی علاوه بر ارتقاء رضایت مندی موجود سطح جدیدی از خدمات و پاسخگویی را به مشتریان مان ارائه کنیم.

قابلیت دسترسی آسان و همیشگی

نرم افزار مسکن شارژ یک اپلیکیشن آنلاین است که با انواع مرورگر های سیستم و موبایل و همچنین با اپلیکیشن های اختصاصی اندروید و آی او اس قابل استفاده میباشد. این قابلیت دسترسی آسان و همیشگی به اطلاعات توسط مدیران و ساکنین را مقدور میسازد. مدیران ساختمان بدون حضور در مجتمع میتوانند نسبت به محاسبه و اعلام شارژ اقدام نمایند و ساکنین هم در هر لحظه از شبانه روز میتوانند بصورت آنلاین شارژ خود را پرداخت کنند، این دسترسی آسان باعث تعامل بهتر اهالی و همچنین کاهش زمان مدیران جهت جمع اوری شارژ و … خواهد شد

3 1 - نرم افزار مسکن شارژ (اکسپرس)
rasad access - نرم افزار مسکن شارژ (اکسپرس)
4 1 - نرم افزار مسکن شارژ (اکسپرس)
rasad report - نرم افزار مسکن شارژ (اکسپرس)

گزارشات مدیریتی شفاف

گزارشات متنوع و کارآمد نرم افزار مسکن شارژ راهکاری موثر برای مدیران ساختمان میباشد، این گزارشات از بیلان ساختمان گرفته تا گردش حساب ساکنین و گزارشات گردش و مانده صندوق و واحدهای بدهکار، یک دید ۳۶۰درجه از وضعیت عملکرد ساختمان به مدیران ارائه میدهد. گزارشات متنوعی هم جهت ارائه به اهالی جهت ایجاد شفافیت مالی بیشتر در قالب های نموداری برای هزینه ها و درآمدهای مجتمع در نظر گرفته شده است

امنیت اطلاعات

تیم فنی و پشتیبانی نرم افزار مدیریت مجتمع رصد ضمن رصد همیشگی نرم افزار و زیر ساختهای حیاتی، اقدامات لازم جهت نگهداری صحیح اطلاعات مشتریان و تراکنش های مالی را انجام میدهند ما به پشتوانه سرورهای داخلی و بین المللی و بک آپ گیری های منظم ساعتی و روزانه به انضمام اعتبار سنجی چندلایه به شما این اطمینان را میدهیم که همچنان به روز و امن باقی بمانیم.

5 1 - نرم افزار مسکن شارژ (اکسپرس)
rasad security - نرم افزار مسکن شارژ (اکسپرس)
6 1 - نرم افزار مسکن شارژ (اکسپرس)
rasad team - نرم افزار مسکن شارژ (اکسپرس)

داشتن تیم متعهد , پویا و خوش فکر

کارکنان و مدیران مجموعه نرم افزاری رصد با در نظر گرفتن چشم انداز بلند مدت شرکت انتخاب میشوند که این پنج اصل تضمین میکنند که تیم رصد همواره پیشرو و ممتاز باشد: رعایت کرامت انسانی در ارتباط با همکاران، مشتریان و سرمایه گذاران شرکت حفظ محرمانگی داده های کاربر سودآوری پایدار با تکیه بر مشتری مداری خلاقیت و نوآوری با استفاده از منابع انسانی متخصص و دانش روز پیشرو بودن با پیش بینی و آینده نگری در بازار IT

startup rocket - نرم افزار مسکن شارژ (اکسپرس)

تیم شما به یک نرم افزار مدیریت مجتمع عالی نیاز داره

به تیم های سایر بخش های مجتمع کمک کنید تا بهترین باشند.

‫5/5 ‫(1 نظر)